Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Custom
am: ብጁ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ
