Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصّص

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Select all
ar: تحديد الكل

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Remove selected
ar: حذف المختار
