Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru
