Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Changed
cs: Změněno

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: - All -
cs: - Vše -

en: Remove selected
cs: Odstranit vybrané
