Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: - All -
eo: - Ĉio -
