Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Select all
et: Vali kõik

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Changed
et: Muudetud

en: Language code
et: Keele kood

en: - All -
et: - Kõik -

en: Remove selected
et: Eemalda valitud
