Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Created
fil: Inilikha

en: Published
fil: Inilathala

en: Filter
fil: Salain
