Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Changed
gl: Cambiado

en: Language code
gl: Código do idioma

en: - All -
gl: - Todo -

en: Remove selected
gl: Eliminar seleccionados

en: Langcode
gl: Código de idioma
