Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Filter
ht: Filtre

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: - All -
ht: - Tout -
