Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: - All -
is: - Allt -
