Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Revision ID
it: ID revisione

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: Select all
it: Seleziona tutto

en: Node title
it: Titolo nodo

en: Changed
it: Modificato

en: Language code
it: Codice della lingua

en: - All -
it: - Tutto -

en: Remove selected
it: Elimina elementi selezionati
