Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Node ID
ja: ノードID

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Revision ID
ja: リビジョンID

en: Published
ja: 掲載

en: Filter
ja: フィルター

en: Select all
ja: 全て選択

en: Node title
ja: ノードタイトル

en: Changed
ja: 変更済

en: Language code
ja: 言語コード

en: - All -
ja: - 全て -

en: Remove selected
ja: 選択したものを削除

en: Langcode
ja: 言語コード
