Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Language code
ku: کۆدی زمان
