Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
