Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Node ID
ms: ID Nod

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Custom
ms: Tersuai

en: Revision ID
ms: ID penyemakan semula

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Select all
ms: Pilih semua

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: - All -
ms: - Semua -

en: Title contains
ms: Tajuk mengandungi
