Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Language code
nn: Språkkode

en: - All -
nn: - Alle -

en: Title contains
nn: Tittel inneheld
