Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Node ID
fa: هویت گره

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Custom
fa: سفارشی

en: Revision ID
fa: هویت تنقیح

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: صافی

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Node title
fa: عنوان گره

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Language code
fa: کد زبان

en: - All -
fa: - همه -
