Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Select all
ro: Selectați tot

en: Node title
ro: Titlu nod

en: Changed
ro: Schimbat

en: Language code
ro: Codul limbii

en: - All -
ro: - Toate -

en: Remove selected
ro: Eliminați ceea ce e selectat
