Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Node ID
ru: ID материала

en: Content type
ru: Тип материала

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Revision ID
ru: ID редакции

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Select all
ru: Выделить все

en: No entries found.
ru: Записи не найдены.

en: Node title
ru: Заголовок материала

en: Changed
ru: Изменение

en: Language code
ru: Код языка

en: - All -
ru: - Все -

en: Remove selected
ru: Удалить выбранное

en: Title contains
ru: Заголовок содержит

en: Langcode
ru: Код языка
