Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика
