Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: - All -
ug: ھەممىسى
