Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Select all
uk: Виділити все

en: No entries found.
uk: Записи не знайдені.

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: Changed
uk: Змінено

en: Language code
uk: Код мови

en: - All -
uk: - Усе -

en: Remove selected
uk: Видалити вибране

en: Langcode
uk: Код мови
