Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Node title
az: Node başlığı

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Remove selected
az: Seçilmişləri silin
