Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Language code
be: Код мовы
