Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Node ID
bg: Номер

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Language code
bg: Код на език
