Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Content type
da: Indholdstype

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Revision ID
da: Versions-ID

en: Published
da: Udgivet

en: Select all
da: Markér alt

en: Node title
da: Titel

en: Changed
da: Ændret

en: Language code
da: Sprogkode

en: - All -
da: - Alle -

en: Remove selected
da: Fjern det valgte
