Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Created
is: Stovnað

en: Custom
is: Sergjørt

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Language code
is: Málkota
