Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Select all
gu: બધુ પસંદ કરો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Remove selected
gu: પસંદ કરેલ દૂર કરો
