Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Select all
he: בחר הכל

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Changed
he: השתנה

en: Language code
he: קוד השפה

en: - All -
he: - הכל -

en: Remove selected
he: הסרת הנבחרים

en: Title contains
he: הכותרת מכילה

en: Langcode
he: קוד שפה
