Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
