Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Node ID
id: ID Node

en: Content type
id: Jenis konten

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Revision ID
id: ID revisi

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Select all
id: Pilih semua

en: Node title
id: Judul node

en: Changed
id: Berubah

en: Language code
id: Kode bahasa

en: - All -
id: - Semua -

en: Remove selected
id: Hapus pilihan
