Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: - All -
ka: - ყველა -
