Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Language code
kk: Тілдің коды
