Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
