Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: - All -
lt: - Visos -

en: Remove selected
lt: Pašalinti pasirinktus
