Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്
