Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Language code
pl: Kod języka

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Remove selected
pl: Usuń wybrane

en: Title contains
pl: Tytuł zawiera

en: Langcode
pl: Kod języka
