Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Node title
sk: Nadpis

en: Changed
sk: Zmenené

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Langcode
sk: Kód jazyka
