Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
