Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Select all
te: అన్నీ ఎంచుకో

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: - All -
te: - అన్ని -
