Revision Purgatory (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Select all
th: เลือกทั้งหมด

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Remove selected
th: ลบที่เลือกแล้ว
