Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: - All -
bo: - ཡོངས-
