Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno
