Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Node ID
ca: ID del node

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Node title
ca: Títol del node

en: Changed
ca: Canviat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: - All -
ca: - Tot -

en: Remove selected
ca: Elimina la selecció
