Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Title
de: Titel

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Created
de: Erstellt

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Revision ID
de: Revisions-ID

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Select all
de: Alle auswählen

en: No entries found.
de: Keine Einträge gefunden.

en: Node title
de: Beitragtitel

en: Changed
de: Geändert

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Version ID
de: Versions-ID

en: - All -
de: - Alle -

en: Remove selected
de: Auswahl entfernen

en: Title contains
de: Titel enthält

en: Langcode
de: Sprachkürzel
