Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: - All -
el: - Όλα -
