Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: - All -
eu: - Dena -
