Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Remove selected
fi: Poista valitut

en: Title contains
fi: Otsikko sisältää

en: Langcode
fi: Kielikoodi
