Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Created
fr: Créé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Revision ID
fr: Identifiant (ID) de version

en: Published
fr: Publié

en: Filter
fr: Filtrer

en: Select all
fr: Tout sélectionner

en: Node title
fr: Titre du nœud

en: Changed
fr: Modifié

en: Language code
fr: Code de la langue

en: - All -
fr: - Tout -

en: Remove selected
fr: Supprimer la sélection

en: Title contains
fr: Le titre contient

en: Langcode
fr: Code de la langue
