Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Language code
hr: Kôd jezika
